HAKKIMIZDA

 

Tekstil sektöründeki başlangıç tarihimiz 1955 yılına dayanmaktadır. Bu başlangıç,bize yarım asırdan fazla bir bilgi birikimi sağlamaktadır.Sektördeki, tekstil makinaları talebini karşılamak amacıyla çalışmalarımıza başladık.
 
Sürekli yenilenen ve değişen tekstil sektörüne ayak uydurma zorunluluğu, firmamızın teknolojik ve görüntüsel değişiminde büyük rol oynamıştır.2004 yılı başlarındaki son değişimimiz, BURSAR markasının ortaya çıkması ile olmuştur.
 
Bu değişimle beraber, BURSAR markasıyla çok daha fazla atılımlar gerçekleştirmiştir. Firmamız, oluşturduğu günümüz teknolojisine uygun tekstil makinası ürün yelpazesiyle,tekstil sektörünün İplik Aktarma Makinası, Bobin Aktarma Makinası, Fantazi(Fantezi) İplik Üretim Makinası, kısacası iplik makinaları ihtiyaçlarını karşılayacak konumdadır.
 
Bursar Makina olarak yapmakta olduğumuz makinalar; iplik boyahaneleri ,iplik üreticileri , fantazi(fantezi) iplik üreticileri ,el-örgü yünleri imalatçıları ,iplik büküm tesisleri ,brodeciler ,brode iplik üreticileri ,ev tekstili üreticileri ,tekstil dokuma fabrikaları,kumaş boyaneleri ve benzer işletmelere direkt olarak hitap etmektedir.
 
Ayrıca; standart ürünler dışında, özel makina talepleri de karşılanmaktadır.
Ürünlerimiz,ISO 9001 standartlarında CE yeterlilik düzeyindedir. Tekstil sektörünün hizmetine sunduğumuz ürünlerimiz,tescilli olup TPE 2004/1414 Sayılı ürün koruma patentiyle korunmaktadır.
 
Ürünlerimizde,elektronik PLC sistemleri kullanılmaktadır. Bünyemiz dahilinde, elektronik departmanı oluşturularak, teknik desteğin kesintisiz verilmesi sağlanmıştır.
 
Ar-Ge çalışmalarımız,aralıksız olarak sürmekte olup, piyasa talepleri doğrultusunda ürün güncellemeleri yapılmakta ve son sistem teknolojik ürünler ortaya çıkarılmaktadır.

Haberler
Kasım 2006 tarihinden itibaren Balkan ülkelerinden Bulgaristana da makina ihracatına başlamış bulunmaktayız.
Nisan 2007 Balkan pazarında da iddialıyız